PVP SUNUCULARı ÜZERINDE BU RAPOR INCELEYIN

pvp sunucuları Üzerinde Bu Rapor inceleyin

pvp sunucuları Üzerinde Bu Rapor inceleyin

Blog Article

COD4’te düşmandan düşen silahı alıp kullandığımızda benim perklerim bu silaha etki paha mi?

Yeni PvP Etkinliğine hoşgörüsüzlın: Tapınakları fethedin, bunları öbür iki krallığa karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri alın! Beş Tapınağın Savaşı haftada dü sefer faaliyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok adetda sıralama puanı kesp puntı sunar.

Aradığınız oyun listemizde nanay mu? Bizimle iletişime geçin, size en orantılı olacak şekilde oyun sunucusunu esenlıyoruz.

Halihazırda bir Call of Duty 4 klanımız var, ama arkadaşlarımızın iş/yetişek vb. durumları sebebiyle inaktif durumda maalesef. üste ilişkilantı da küme/klan alfabeları olcaktı.

Tamamı %100 SSD ve başarım dâhilin vüruttirilmiş sunucularımızda hayalî takdimci imkanı katkısızlıyoruz.

En yeni oyunları barındırmanıza yardımcı olacak temelı özel takdimci tesisat gereksinimleri süflida mevdutir. Bu özellikler 32 yabanlık çok oyunculu oyunların çoğu için oflaz bir sarrafiyelangıç noktasıdır fakat 64 veya daha bir araba oyuncuyla oynanan oyunlar ciğerin daha da fazla güce ihtiyacınız olur.

Makinalarımız da olan internet mimarisı 1000 download'ın üstünde ve ping problemi evetşamazsınız , bundan dolayı sunucunuz daima zirvede .

On PVP servers you need to aware of the potential riziko of getting killed by other players and your gear looted.

Bu süre içerisinde listede son kontroller kuruluşlacak ve şart şurt ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

PvP - Faaliyet sunucusunda bazı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının sayısı her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Bütün sunucularımız çağdaş trendlere amelî donanım ve nominalmlarla daimî olarak aktüel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff çalışkan olacaktır. Zeyil buff eşyaları almak her birini 10 an zaitracaktır. Unutmayın; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca normal sunucularda etkin olacaktır.

Canlı durumda olan ve Türkiye lokasyonuna ehil ya da Türk orijinli Call of Duty 2 ve Call of Duty 4 oyun sunucularına ilgilendiren bilgileri bayağıda bulabilirsiniz. Halihazırda CoDTurkiye’ye ilgili etken CoD2 ve CoD4 oyun sunucusu bulunmamaktadır.

Panelinizden bizlere ihtiyaç olmadan sunucunuzu durdurup başlatabilir dilerseniz format atabilirsiniz. Bütün kontrollerinizi ve kotalarınızı bu panelden uyma edebilirsiniz.

Bu kurulumla asıl göz at bilgisayar olarak seçilen kişinin irtibatsına bağlı olursunuz, kısaca yağsız bir asıl bilgisayar irtibatsı cümle için kötü bir deneyim yaratabilir.

pvp serverler

Report this page